Nawiązanie współpracy z JD Engineering

Dnia 04 kwietnia 2022 r. pomiędzy Centrum Wodnym SGGW a firmą JD Engineering zostało nawiązane porozumienie o współpracy.  JD Engineering jest polskim dystrybutorem oprogramowania Midas, który posiada pakiet produktów do zastosowań w konstrukcjach mostowych, geotechnice i konstrukcjach budownictwa ogólnego.

Zgodnie z zawartym porozumieniem Centrum Wodne SGGW może wykorzystywać oprogramowanie Midas na użytek edukacyjny (zajęcia ze studentami, prace inżynierskie, magisterskie, doktorskie i habilitacyjne) i badawczy (artykuły naukowe, materiały konferencyjne, rozdziały w monografiach).

Beneficjentami porozumienia będą pracownicy naukowi Centrum Wodnego SGGW, pracownicy badawczo – dydaktyczni SGGW realizujący zadania naukowe i dydaktyczne, studenci Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, a także firma JD Engineering.

Więcej informacji znajduje się na stronie: JD Engineering