Dzień Budowlańca na Centrum Wodnym SGGW

W dniach 25-26 maja 2023 r. w  Centrum Wodnym SGGW odbyła się X edycja Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Budownictwa – Dzień Budowlańca w SGGW. W ramach konferencji  przeprowadzono ogólnopolski studencki konkurs konstruktorski Wybudujemy wieżę. Nowością była sesja posterowa, podczas której studenci zaprezentowali wykonane przez siebie prace, nawiązujące do hasła przewodniego wydarzenia pt. Innowacje w Budownictwie –  krokiem do przyszłości. Podczas wydarzenia, swoje wystawy i prezentacje przedstawiły duże firmy z branży budowlanej z całej Polski.

Organizatorami wydarzenia było Naukowe Koło Budownictwa Inżynierskiego oraz Koło Naukowe Młodych PZITB SGGW. Miesięcznik Builder Polska był patronem medialnym wydarzenia.

Dalsze informacje: Dzień Budowlańca