Benefis profesorów zasłużonych dla Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska

13 grudnia 2022 r. w Centrum Wodnym SGGW odbył się benefis pt. “Od melioracji do nauk inżynieryjno-technicznych”. Uroczystość była dedykowana  profesorom, którzy poprzez swoją wieloletnią pracę na rzecz SGGW wnieśli wkład w rozwój Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska oraz całej Uczelni. Wyróżnieni zostali: prof. dr. hab. inż. Alojzy Szymański – Prodziekan i Dziekan Wydziału, Prorektor, Rektor SGGW; prof. dr hab. inż. Kazimierz Banasik, Prodziekan i Dziekan Wydziału, Prorektor SGGW; prof. dr. hab. inż. Jerzy Jeznach – Prodziekan i Dziekan Wydziału, prof. dr. hab. inż. Józef Mosiej – Koordynator Uniwersytetu Bałtyckiego w SGGW.

Transmisję z uroczystości można obejrzeć pod linkiem: Uroczystość wyróżnienia profesorów zasłużonych dla Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW